SlovakEnglishFrenchGermanItalianRussianSpanish

Ježíš Kristus žije

Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi – kniha v PDF do PC

[:sk]

 Milý čitatelia. Dovoľte mi podeliť sa s Vami o môj príbeh, ktorý som podrobnejšie opísal v knihe :

Marian_Cervenik-Moj_boj_proti_neviditelnemu_nepriatelovi_online_version (1)

 

Svedectvo Mariána Červeníka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

         Milý brat a sestra, dovoľ mi podeliť sa s tebou o    moje svedectvo prijatia spasenia.

 V roku 1994 som nastúpil ako vojak OSN do bývalej  Juhoslávie. Asi po deviatich mesiacoch  služby  v Juhoslávii, som jedného rána vstal ako hociktorý deň,  išiel som sa umyť a začal sa  pravidelný deň. V ten deň som mal službu v kuchyni. Keď som prišiel do kuchyne, zbadal som  tam nôž na stole. Zrazu som sa ho začal báť. Nevedel som, čo sa so mnou deje. Asi po dvoch  dňoch som išiel za psychológom, ktorého sme tam mali. Povedal mi, že mám tieto myšlienky potláčať a mám si privádzať pozitívne myšlienky, hlavne také z domova. Tak som to začal trénovať. Myšlienky na rodinu sa mi však začali spájať s myšlienkami na nôž. Začali nezmyselné predstavy. Po návrate domov som hľadal pomoc u liečiteľov, psychotronikov. Jedného dňa mi poradili známi nejakého pána z Popradu, že on mi bude vedieť pomôcť. Ten mi dal vystrihnutú fotku z novín, kde bolo znenie jednej vety, ktorú si už nepamätám. Tento obrázok mi kázal pripnúť z vnútornej strany oblečenia k srdcu a opakovať dookola znenie vety. To som vôbec netušil, že ide o okultizmus (tzv. mantru).

Potom problémy ustúpili až do roku 2008. Moja vtedajšia manželka mi začala robiť problémy. Vtedy som mal dve deti u mňa a jedného rána som sa zobudil a začal som mať ten istý problém. Znova som nehľadal pomoc tam, kde bolo treba, ale u nezmyselných liečiteľov ako Ján Pravda, babka bylinkárka a iní okultisti. Dom sme mali čoraz viac zaprataný modlami, nosili sme si vodu zo Živčakovej a podobne. Proste jeden väčší nezmysel ako druhý. Došlo to do takého štádia, že som sa začal báť sám seba. Začal som čítať knihy o psychológii. V týchto knihách písali, že treba športovať a pozitívne myslieť. Tak som to skúšal. Došlo to do takého štádia, že som dostal arytmie srdca a bola u nás záchranka aj štyrikrát týždenne. Začal som riešiť ďalší problém. Cez známych som si vybavil zákrok v NÚSCH Kramáre v Bratislave. Tu mi urobili elektro-fyziológiu.

Po tomto zákroku som dostal 40-stupňové teploty, a potom začali oveľa väčšie problémy. Začal som športovať, ako bolo písané v knihách. Moje telo bolo unavené a došlo to do štádia, že som prestal spávať. Keď som behával okolo železnice a šiel vlak, tak som sa musel chytiť trávy a prosiť BOHA, že chcem žiť. Ťahalo ma skočiť pod vlak. Nechápal som, čo sa to so mnou deje?! Asi po troch mesiacoch som začal mať vražedné a sebavražebné predstavy, čo som nikdy nechcel a ani nechcem. Začal som vidieť postavy a strácal som zmysel pre realitu. Keď sa to už nedalo vydržať, tak som požiadal jedného známeho lekára nech mi vybaví nejakého psychiatra. Ten mi ešte v ten večer vybavil hospitalizáciu v Žiline – Bytčici. Chcem podotknúť, že som nikdy nedrogoval, nejedol lieky. Som úplný abstinent a nefajčiar. Po príchode do Bytčice mi robili psychotesty. Tam mi povedali, že mám psychotesty na výbornú a žiadny problém tam nevidia. Tak mi začali dávať aspoň lieky a injekcie na spánok. Po dvoch dňoch prišla na návštevu moja sestra a povedala, že môj brat dvojča mal tiež nejaké problémy a pomohol mu BOH. Začala mi hovoriť o zbore. Vtedy som pochopil, že to je jediné, čo mi pomôže. Zavolal som bratovi a on prišiel aj so sestrou zo zboru s Aďkou Pitekovou.

Zrazu sa ma dotkol Boh, a ja som pocítil príval Božej lásky a dobroty

Začali mi hovoriť evanjelium. Ešte v ten večer sme išli k pastorovi Peťovi Kubovi zo zboru v Žiline. U neho v záhrade som sa obrátil a prijal som Ježiša do svojho srdca. Do dvoch týždňov som sa dal pokrstiť. Potom sa začali moje problémy riešiť. S pastorom Jardom a Peťom sme hľadali príčiny mojich stavov a hlavne cestu von. Vždy, keď prišli útoky, začal som kričať na Ježiša a hneď tieto útoky prestali. Po obrátení som začal mať úžasný vzťah s Duchom Svätým, ktorý mi pomáhal. Moje vnútro sa posilňovalo a zlé myšlienky, predstavy a videnia postupne mizli.

Po obrátení sa rýchlo začalo všetko meniť. Šťastne som sa oženil a so svojou manželkou Monikou chodíme, samozrejme, pravidelne do zboru a na modlitby. V lete som sa pravidelne chodil modliť na kopec a prosil som Pána, nech mi pomôže z toho psychického problému. Jedného dňa som bol kázať jednej panej, a keď som sa vracal späť, spieval som si chvály. Zrazu som sa stretol s Bohom Ježišom Kristom a povedal mi, choď a hovor o mne – ,, Ja som za Vás musel zomrieť, aby ste Vy žili večný život,,.. Boh sa ma dotkol, a ja som pocítil príval Božej lásky a dobroty, tak ako to opisuje Ian McCormack. Ježiš sa ma dotkol a okamžite som vedel, že som vyslobodený – všetky predstavy zmizli, pokojne spávam a som šťastný.

Týmto chcem povzbudiť všetkých. Pánu BOHU nič nie je nemožné a je naozaj Všemohúci. Obrovská chvála patrí JEŽIŠOVI. BOHU nech je veľká vďaka.

Viac sa dočítaš v mojej knihe –

,, Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi ,,.

16 Január, 2011

* Skutky Sv. Apoštolov 10: 37,38 – Vy viete o tom, čo sa dialo po celom Judsku počnúc od Galilee po krste, ktorý hlásal Ján, o Ježišovi z Nazareta, jako ho pomazal Bôh Svätým Duchom a mocou, ktorý prišiel zem dobre činiac a uzdravujúc všetkých, ktorý boli premožení od diabla a držaní v jeho moci, pretože bol s ním Bôh.

Preto drahý priateľ chcem ti povedať, že neexistuje žiaden očistec ani reinkarnácia, alebo iné duchovné cesty. Sú len dve cesty, a to jedna vedie do pekla, a druhá do neba. Tou jedinou legálnou cestu do neba a duchovného sveta je Ježiš Kristus. Už teraz si môžeš vybrať nebo. Cestu do pekla si vyberať nikto nemusí, lebo už na nej človek je skrze hriech ( je to duchovný stav človeka – vzbura voči Bohu ), ak si neodovzdal život a srdce Pánu Ježišovi, a nie si znovuzrodený. Preto teraz prosím prijmi Pána Ježiša do svojho srdca. Pán Ježiš nám daroval večný život. Teraz sa rozhoduje o tvojej večnosti, a nie po tvojej smrti. Po smrti človeka skončila všetka šanca a nádej na spásu. Prijmi prosím tento nádherný dar v Ježišovi Kristovi, ktorý sme si nijak nezaslúžili. Žiadne náboženské, alebo dobré skutky človeka nespasia. Boh nám daroval večný život vo viere Jeho Syna Ježiša Krista, a Jeho vzácnej Svätej Krvi.

Chcem Vás pozvať na bohoslužby, kde sa Vás Boh môže naozaj dotknúť, tak ako mňa. Chcem Vám povedať, že Boh vie všetky problémy vyriešiť.

 

/ klikni na baner ( VIDEO ) – Už viem prečo zomrel Ježiš –   ,, Evanjelizácia na ulici ,, /

Pozri si video so svedectvom, ako som sa stretol s Pánom Ježišom Kristom, a ako ma Pán Ježiš nadprirodzene uzdravil, a vyslobodil. Buď požehnaný.

* Skutky Sv. Apoštolov – 9: 1,2,3,4,5,6 –  A Saul ešte vždycky dýchal hrozbou a vraždou na učeníkov Pánových a išiel k najvyššiemu kňazovi a vyžiadal si od neho listy do Damašku na tamojšie synagógy, aby jestli by tam našiel niektorých mužov alebo ženy tej cesty, doviedol ich sviazaných do Jeruzalema. A v tom, čo išiel, stalo sa, že sa už blížil Damašku, a zrazu ho obkľúčilo svetlo z neba, a padnúc na zem počul hlas, ktorý mu hovoril: Saule, Saule, prečo ma prenasleduješ ? A on povedal: Kto si, pane ? A Pán povedal: Ja som Ježiš, ktorého ty prenasleduješ, tvrdo ti bude proti ostňu sa vzpečovať. A on trasúc a desiac sa povedal: Pane, čo chceš, aby som učinil ? A Pán jemu: Vstaň a vojdi do mesta, a povie sa ti, čo máš urobiť.

* Zjavenia Jána 1:14,15,16,17,18,19 – A jeho hlava a jeho vlasy boly biele jako biela vlna, jako sneh a jeho oči boly jako plameň ohňa a jeho nohy boly podobné mosadzi jako rozžeravenej v peci a jeho hlas bol ako mnohých vôd. A vo svojej pravej ruke mal sedem hviezd, a z jeho úst vychádzal ostrý dvojsečný meč a jeho tvár bola jako slnko, keď svieti vo svojej moci. A keď som ho uvidel, padol som k jeho nohám ako mŕtvy, a položil na mňa svoju pravú ruku a povedal mi: Neboj sa! Ja som prvý a posledný, a ten Živý. A bol som mŕtvy, ale hľa , som živý na veky vekov. Ameň. A mam kľúče pekla a smrti. A tedy napíš, čo si videl a čo je a čo sa má diať po tomto. 

* Skutky Sv. Apoštolov 10: 37,38 – Vy viete o tom, čo sa dialo po celom Judsku počnúc od Galilee po krste, ktorý hlásal Ján, o Ježišovi z Nazareta, jako ho pomazal Bôh Svätým Duchom a mocou, ktorý prišiel zem dobre činiac a uzdravujúc všetkých, ktorý boli premožení od diabla a držaní v jeho moci, pretože bol s ním Bôh. 

 

2012_02_19_14_38_08

2012_02_19_14_37_55

2012_02_19_14_38_24

2012_02_20_23_42_29

2012_02_20_23_52_412012_02_20_23_38_562012_02_20_23_39_37

 

Marian_Cervenik-Moj_boj_proti_neviditelnemu_nepriatelovi – knižka na stiahnutie v PDF.

moja kniha

[:en]

 Milý čitatelia. Dovoľte mi podeliť sa s Vami o môj príbeh, ktorý som podrobnejšie opísal v knihe :

 ,, Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi ,,.

 

Svedectvo Mariána Červeníka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

         Milý brat a sestra, dovoľ mi podeliť sa s tebou o    moje svedectvo prijatia spasenia.

 V roku 1994 som nastúpil ako vojak OSN do bývalej  Juhoslávie. Asi po deviatich mesiacoch  služby  v Juhoslávii, som jedného rána vstal ako hociktorý deň,  išiel som sa umyť a začal sa  pravidelný deň. V ten deň som mal službu v kuchyni. Keď som prišiel do kuchyne, zbadal som  tam nôž na stole. Zrazu som sa ho začal báť. Nevedel som, čo sa so mnou deje. Asi po dvoch  dňoch som išiel za psychológom, ktorého sme tam mali. Povedal mi, že mám tieto myšlienky potláčať a mám si privádzať pozitívne myšlienky, hlavne také z domova. Tak som to začal trénovať. Myšlienky na rodinu sa mi však začali spájať s myšlienkami na nôž. Začali nezmyselné predstavy. Po návrate domov som hľadal pomoc u liečiteľov, psychotronikov. Jedného dňa mi poradili známi nejakého pána z Popradu, že on mi bude vedieť pomôcť. Ten mi dal vystrihnutú fotku z novín, kde bolo znenie jednej vety, ktorú si už nepamätám. Tento obrázok mi kázal pripnúť z vnútornej strany oblečenia k srdcu a opakovať dookola znenie vety. To som vôbec netušil, že ide o okultizmus (tzv. mantru).

Potom problémy ustúpili až do roku 2008. Moja vtedajšia manželka mi začala robiť problémy. Vtedy som mal dve deti u mňa a jedného rána som sa zobudil a začal som mať ten istý problém. Znova som nehľadal pomoc tam, kde bolo treba, ale u nezmyselných liečiteľov ako Ján Pravda, babka bylinkárka a iní okultisti. Dom sme mali čoraz viac zaprataný modlami, nosili sme si vodu zo Živčakovej a podobne. Proste jeden väčší nezmysel ako druhý. Došlo to do takého štádia, že som sa začal báť sám seba. Začal som čítať knihy o psychológii. V týchto knihách písali, že treba športovať a pozitívne myslieť. Tak som to skúšal. Došlo to do takého štádia, že som dostal arytmie srdca a bola u nás záchranka aj štyrikrát týždenne. Začal som riešiť ďalší problém. Cez známych som si vybavil zákrok v NÚSCH Kramáre v Bratislave. Tu mi urobili elektro-fyziológiu.

Po tomto zákroku som dostal 40-stupňové teploty, a potom začali oveľa väčšie problémy. Začal som športovať, ako bolo písané v knihách. Moje telo bolo unavené a došlo to do štádia, že som prestal spávať. Keď som behával okolo železnice a šiel vlak, tak som sa musel chytiť trávy a prosiť BOHA, že chcem žiť. Ťahalo ma skočiť pod vlak. Nechápal som, čo sa to so mnou deje?! Asi po troch mesiacoch som začal mať vražedné a sebavražebné predstavy, čo som nikdy nechcel a ani nechcem. Začal som vidieť postavy a strácal som zmysel pre realitu. Keď sa to už nedalo vydržať, tak som požiadal jedného známeho lekára nech mi vybaví nejakého psychiatra. Ten mi ešte v ten večer vybavil hospitalizáciu v Žiline – Bytčici. Chcem podotknúť, že som nikdy nedrogoval, nejedol lieky. Som úplný abstinent a nefajčiar. Po príchode do Bytčice mi robili psychotesty. Tam mi povedali, že mám psychotesty na výbornú a žiadny problém tam nevidia. Tak mi začali dávať aspoň lieky a injekcie na spánok. Po dvoch dňoch prišla na návštevu moja sestra a povedala, že môj brat dvojča mal tiež nejaké problémy a pomohol mu BOH. Začala mi hovoriť o zbore. Vtedy som pochopil, že to je jediné, čo mi pomôže. Zavolal som bratovi a on prišiel aj so sestrou zo zboru s Aďkou Pitekovou.

Zrazu sa ma dotkol Boh, a ja som pocítil príval Božej lásky a dobroty

Začali mi hovoriť evanjelium. Ešte v ten večer sme išli k pastorovi Peťovi Kubovi zo zboru v Žiline. U neho v záhrade som sa obrátil a prijal som Ježiša do svojho srdca. Do dvoch týždňov som sa dal pokrstiť. Potom sa začali moje problémy riešiť. S pastorom Jardom a Peťom sme hľadali príčiny mojich stavov a hlavne cestu von. Vždy, keď prišli útoky, začal som kričať na Ježiša a hneď tieto útoky prestali. Po obrátení som začal mať úžasný vzťah s Duchom Svätým, ktorý mi pomáhal. Moje vnútro sa posilňovalo a zlé myšlienky, predstavy a videnia postupne mizli.

Po obrátení sa rýchlo začalo všetko meniť. Šťastne som sa oženil a so svojou manželkou Monikou chodíme, samozrejme, pravidelne do zboru a na modlitby. V lete som sa pravidelne chodil modliť na kopec a prosil som Pána, nech mi pomôže z toho psychického problému. Jedného dňa som bol kázať jednej panej, a keď som sa vracal späť, spieval som si chvály. Zrazu som sa stretol s Bohom Ježišom Kristom a povedal mi, choď a hovor o mne – ,, Ja som za Vás musel zomrieť, aby ste Vy žili večný život,,.. Boh sa ma dotkol, a ja som pocítil príval Božej lásky a dobroty, tak ako to opisuje Ian McCormack. Ježiš sa ma dotkol a okamžite som vedel, že som vyslobodený – všetky predstavy zmizli, pokojne spávam a som šťastný.

Týmto chcem povzbudiť všetkých. Pánu BOHU nič nie je nemožné a je naozaj Všemohúci. Obrovská chvála patrí JEŽIŠOVI. BOHU nech je veľká vďaka.

Viac sa dočítaš v mojej knihe –

,, Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi ,,.

16 Január, 2011

* Skutky Sv. Apoštolov 10: 37,38 – Vy viete o tom, čo sa dialo po celom Judsku počnúc od Galilee po krste, ktorý hlásal Ján, o Ježišovi z Nazareta, jako ho pomazal Bôh Svätým Duchom a mocou, ktorý prišiel zem dobre činiac a uzdravujúc všetkých, ktorý boli premožení od diabla a držaní v jeho moci, pretože bol s ním Bôh.

Preto drahý priateľ chcem ti povedať, že neexistuje žiaden očistec ani reinkarnácia, alebo iné duchovné cesty. Sú len dve cesty, a to jedna vedie do pekla, a druhá do neba. Tou jedinou legálnou cestu do neba a duchovného sveta je Ježiš Kristus. Už teraz si môžeš vybrať nebo. Cestu do pekla si vyberať nikto nemusí, lebo už na nej človek je skrze hriech ( je to duchovný stav človeka – vzbura voči Bohu ), ak si neodovzdal život a srdce Pánu Ježišovi, a nie si znovuzrodený. Preto teraz prosím prijmi Pána Ježiša do svojho srdca. Pán Ježiš nám daroval večný život. Teraz sa rozhoduje o tvojej večnosti, a nie po tvojej smrti. Po smrti človeka skončila všetka šanca a nádej na spásu. Prijmi prosím tento nádherný dar v Ježišovi Kristovi, ktorý sme si nijak nezaslúžili. Žiadne náboženské, alebo dobré skutky človeka nespasia. Boh nám daroval večný život vo viere Jeho Syna Ježiša Krista, a Jeho vzácnej Svätej Krvi.

Chcem Vás pozvať na bohoslužby, kde sa Vás Boh môže naozaj dotknúť, tak ako mňa. Chcem Vám povedať, že Boh vie všetky problémy vyriešiť.

 

/ klikni na baner ( VIDEO ) – Už viem prečo zomrel Ježiš –   ,, Evanjelizácia na ulici ,, /

Pozri si video so svedectvom, ako som sa stretol s Pánom Ježišom Kristom, a ako ma Pán Ježiš nadprirodzene uzdravil, a vyslobodil. Buď požehnaný.

* Skutky Sv. Apoštolov – 9: 1,2,3,4,5,6 –  A Saul ešte vždycky dýchal hrozbou a vraždou na učeníkov Pánových a išiel k najvyššiemu kňazovi a vyžiadal si od neho listy do Damašku na tamojšie synagógy, aby jestli by tam našiel niektorých mužov alebo ženy tej cesty, doviedol ich sviazaných do Jeruzalema. A v tom, čo išiel, stalo sa, že sa už blížil Damašku, a zrazu ho obkľúčilo svetlo z neba, a padnúc na zem počul hlas, ktorý mu hovoril: Saule, Saule, prečo ma prenasleduješ ? A on povedal: Kto si, pane ? A Pán povedal: Ja som Ježiš, ktorého ty prenasleduješ, tvrdo ti bude proti ostňu sa vzpečovať. A on trasúc a desiac sa povedal: Pane, čo chceš, aby som učinil ? A Pán jemu: Vstaň a vojdi do mesta, a povie sa ti, čo máš urobiť.

* Zjavenia Jána 1:14,15,16,17,18,19 – A jeho hlava a jeho vlasy boly biele jako biela vlna, jako sneh a jeho oči boly jako plameň ohňa a jeho nohy boly podobné mosadzi jako rozžeravenej v peci a jeho hlas bol ako mnohých vôd. A vo svojej pravej ruke mal sedem hviezd, a z jeho úst vychádzal ostrý dvojsečný meč a jeho tvár bola jako slnko, keď svieti vo svojej moci. A keď som ho uvidel, padol som k jeho nohám ako mŕtvy, a položil na mňa svoju pravú ruku a povedal mi: Neboj sa! Ja som prvý a posledný, a ten Živý. A bol som mŕtvy, ale hľa , som živý na veky vekov. Ameň. A mam kľúče pekla a smrti. A tedy napíš, čo si videl a čo je a čo sa má diať po tomto. 

* Skutky Sv. Apoštolov 10: 37,38 – Vy viete o tom, čo sa dialo po celom Judsku počnúc od Galilee po krste, ktorý hlásal Ján, o Ježišovi z Nazareta, jako ho pomazal Bôh Svätým Duchom a mocou, ktorý prišiel zem dobre činiac a uzdravujúc všetkých, ktorý boli premožení od diabla a držaní v jeho moci, pretože bol s ním Bôh. 

 

2012_02_19_14_38_08

2012_02_19_14_37_55

2012_02_19_14_38_24

2012_02_20_23_42_29

2012_02_20_23_52_412012_02_20_23_38_562012_02_20_23_39_37

 

Marian_Cervenik-Moj_boj_proti_neviditelnemu_nepriatelovi – knižka na stiahnutie v PDF.

moja kniha

[:]
Ohodnotiť

1
Leave a Reply

avatar
1 Komentáre
0 Odpovede na vlákno
0 Odbery
 
Väčšina reagoval komentár
Najhorúcejšie vlákno pre komentáre
0 Autori komentárov
Ježíš Kristus žije | KNIHA NA STIAHNUTIE ZDARMA Autori posledných komentárov
  Odber  
najnovším najstaršie väčšina hlasovala
Upozorniť
trackback

[…] Môj boj proti neviditeľnému nepriateľovi – kniha v PDF do PC […]