Ježíš Kristus žije

Bojovník ISIS sa stal kresťanom. Vo sne ho varoval Ježiš

Klíčová slova:

Bojovník ISIS sa stal kresťanom. Vo sne ho varoval Ježiš

Člen Islamského štátu tvrdí, že ho vo sne navštívil Ježiš Kristus. Zabíjaš mojich ľudí, vystríhal ho.

isis_2

 

 

 

 

 

 

 

 

Moslim, ktorému sa mal zjaviť Ježiš Kristus, porozprával o svojej skúsenosti pracovníkom organizácie Mládež s misiou (YWAM). „Bojovník priznal, že predtým, než zavraždil jedného kresťana, dostal od neho Bibliu. Keď ho zabil, vzal si ju a začal čítať,“ citoval riaditeľku YWAM Ginu Fadelovú Christian Post. Podľa jej slov ho Ježiš v ďalšom sne požiadal, aby ho nasledoval. „Teraz sa chce stať Kristovým nasledovníkom a učeníkom,“ dodala Fadelová.

K téme
Po boku etiópskych kresťanov zomrel aj moslim

Ďalší z lídrov misijnej organizácie Kevin Sutter povedal, že taký hlad, ako majú moslimovia po duchovných veciach, tu ešte nebol. Christian Post napísal, že v priebehu niekoľkých rokov sa konverzie na základe snov s Ježišom stali medzi moslimami rozšíreným javom.

„V moslimskej kultúre sa ľudia nepovažujú za bytosti schopné rozhovoru s Bohom. (…) Oni prosia Boha, aby ich viedol skrze sny. Pre niekoho môže byť čudné, žiadať Ježiša, aby sa im vo sne ukázal, ale moslimovia to takto robia,“ vysvetlil pre Christian Post Nabeel Qureshi, ktorý sa zaoberá konverziami moslimov na kresťanstvo.

Monika Ostrovská

Ilustračné foto: wikipedia.org

Zdroj : http://www.postoy.sk/content/bojovnik-isis-konvertoval-na-krestanstvo-vo-sne-ho-varoval-muz-v-bielom

Ohodnotiť(0) Komentáře

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


− 1 = jeden