Ježíš Kristus žije

HARVARDSKÝ NEUROCHIRURG POTVRDIL, ŽE ŽIVOT PO SMRTI EXISTUJE!

Klíčová slova:

HARVARDSKÝ NEUROCHIRURG POTVRDIL, ŽE ŽIVOT PO SMRTI EXISTUJE!

Harvard-Neurosurgeon-Confirms-That-Afterlife-Exists

Existuje život po smrti? Máme dušu?

Posmrtný život je nejaká skúsenosť, ktorú opisujú ľudia , ktorí sa vrátili späť do života a  rozprávajú  svoje neuveriteľné príbehy. Najúžasnejšie túto skúsenosť potvrdil jeden Harvardský  neurochirurg Dr. Eben Alexander  s 25 ročnou praxou. To nemôže byť jeden z obvyklých  zážitkov po smrti. Tu je jeho príbeh.

Dr. Alexander neveril v posmrtný život, alebo na  ne-fyzického ducha. Bol vždy obklopený kolegami ,ktorí sa zaoberali   hmotným pohľadom na život, bez  toho ,aby verili  v dušu. Ako väčšina skeptikov,   neveril v posmrtný život, boli to príbehy , ktoré boli  len halucináciami a výtvory  predstavivosti. Potom sa   však sám  ocitol  v kóme  v dôsledku  ťažkej bakteriálnej meningitídy. Počas kómy zažil skúsenosť, ktorá  zmenila jeho názor na  posmrtný život.

Po návrate do svojho tela, Dr Alexander napísal bestseller knihu “dôkaz  neba”.V tejto knihe, potvrdil, že náš život na zemi je len skúška ,  ktorá pomôže našej  duši  sa vyvíjať  a rásť a túto cestu sa podarí  prejsť len procesom  lásky a súcitu. Tu je niekoľko pozoruhodných bodov z knihy:

 

– Posmrtný život  bol tak  skutočný zážitok , že skúsenosť človeka na Zemi je len falošný  sen v porovnaní s tým.

– Podstata posmrtného života bola láska. Áno, láska ovládala všetko, takže prítomnosť zla bola zanedbateľná. Ak chcete pochopiť vesmír, mali by ste  poznať lásku.

– Všetka komunikácia bola telepatická. Nebolo treba slov. Všetky otázky boli zodpovedané telepaticky.

Keď sa ho  pýtali  , čo by ľudia mali  vedieť  o duchovnej ríši Dr. Alexander odpovedal: Ani si neviete predstaviť ako veľmi ste milovaní  a cenní. Vždy  ste v bezpečí a nikdy nie sám. Bezpodmienečná a dokonalá  Božia láska ovplyvňuje každého.

“Láska je bezpochyby základ všetkého. Nie je to  len abstraktný, ťažko pochopiteľný druh lásky, ktorý cítime, keď sa pozeráme na manžela ,manželku , naše deti alebo dokonca aj naše zvieratá. Táto láska nie je žiarlivá ani sebecká, ale  je bezpodmienečná vo svojej najčistejšej a najsilnejšej podobe.

“To je realita skutočnosti, nepochopiteľne nádherná pravda právd, ktorá žije a dýcha v jadre všetkého, čo existuje, alebo bude vždy existovať a nie na diaľku presné pochopenie. ” hovorí Dr. Alexander.

Môžme diskutovať o  jeho dôveryhodnosti. Jeho mozgová kôra bola nefunkčná počas kómy, takže neexistuje žiadny vedecký dôkaz, prečo to zažil . Vo svojej knihe,  vyvrátil 9 vedeckých vysvetlení toho, čo sa s ním stalo.

Skúmanie vysvetlenia

Jedná sa o päť potenciálnych vysvetlení v prílohe B  v  jeho knihe.

Niektoré môžu mať  zmysel pre laikov, ako sme my, takže tu sú najčastejšie vysvetlenia ,ktoré vyvrátil.

–  Program mozgového kmeňa zmierňuje  terminálu bolesť a utrpenie. Toto nevysvetlilo bohatú povahu jeho  spomienok.

– Skreslené vyvolanie spomienok z hlbších častí systému, ako je amygdala, ktorú dostatočne  prekrýva mozog, aby bola chránená pred bakteriálnym zápalom, ktorý sa vyskytuje na povrchu mozgu. Toto tiež nevysvetlilo silnú, bohato interaktívnu povahu spomienok.

– DMT je prírodný serotonín, ktorý spôsobuje videnie.Nemal  nikdy skúsenosti s  DMT, ale videl pacientov pod vplyvom alkoholu. Bohatá ultra-realita stále potrebuje funkčný zvuk  a vizuálny Neocortex (najmladšia časť veľkého mozgu) ako cieľové oblasti , v ktorých sa generujú bohaté skúsenosti, ako on  mal .Predĺžená kóma zničila jeho Neocortex, kde sa nachádza serotonín z Rapha jadier  mozgového kmeňa , ktorý by mal mať vplyv na audiovizuálne zážitky. Avšak, jeho kôra bola nefunkčná , takže DMT nemohlo v mozgu pôsobiť.

– Restart fenomén – náhodná skládka fragmentovaných spomienok kvôli starým spomienkam v dotknutom Neocortex, ktoré by mohli nastať pri reštartovaní kôry do podvedomia po dlhšom výpadku ako  je meningitída. To sa zdá byť veľmi nepravdepodobné, keď vezmete do úvahy údaje  svojich živých spomienok.

– Neobvyklá pamäť cez archaické zrakovej dráhy  je zvyčajne  u vtákov, ale nie u ľudí.Ľudia môžu to  zažiť iba v prípadoch, keď sú  kôrovo ( cortically) slepí. To nezabezpečuje kľúč  k ultra-skutočnosti , dosvedčuje a neúspešne  vysvetľuje  sluchovo-vizuálne zlúčenie.

Skúsenosti  Dr Alexandrova blízkosti  smrti je najviac dôveryhodný, pretože má vedecké zázemie. Máme dobrý dôvod mu uveriť , všetko čo hovoril.

Zdroj: loveinspireamaze.com

 

 

 

HARVARDSKÝ NEUROCHIRURG POTVRDIL, ŽE ŽIVOT PO SMRTI EXISTUJE!
4.4 (87.69%) 26 vote[s](0) Komentáře

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


5 + päť =