SlovakEnglishFrenchGermanItalianRussianSpanish

Ježíš Kristus žije

Hello Kitty ?!

Hello Kitty: Dnes som bol na rande s mojou 5 ročnou dcérou. Zašli sme na palacinky a tiež si mohla v obchode vybrať nejakú hračku. Najskôr si vybrala koníka, ktorý sa dá česať, ale potom našla psíka, ktorý sadá, chodí a pol za polovičnú cenu lebo nešteká. To som uvítal, lebo už má doma jedného, ktorý šteká, ale stále ju zrušíme, lebo ten zvuk nieje veľmi príjemný. Potom sme šli k autu a ona mi hovorí: Taká som rada. Veľmi sa mi havko páči, nie ako ta blbá Hello Kitty, ktorá nemá ani ústa ! Najskôr som sa nad tým pousmial a potom , keď som bol doma, som sa rozhodol , že si o tej hračke niečo pozriem. Najskôr to boli len také bla-bla o japonskom dizajnérovi a firme, kde značka vznikla, no neskôr som narazil na články v angličtine, francúzštine a španielčine, kde sa rozprával úplne iný príbeh. Hovorilo sa tam o rodičoch dieťaťa, ktoré malo nádor v ústach. Keď im lekári nedokázali pomôcť, tak navštívili rôznych kňazov v rôznych cirkvách až nakoniec skončili u niekoho, kto im poradil, že je aj iná cesta – cesta cez satanizmus. Tam ich skontaktovali s padlým anjelom, s ktorým uzavreli dohodu, že démon uzdraví dieťa, ale matka dieťaťa vytvorí módnu značku, ikonu, skrze ktorú pomôže démonovi ľahšie vstúpiť do detského sveta. S jeho pomocou vytvorila Hello Kitty a s jeho pomocou z nej vybudovala naozaj mocnú značku. Aby stále pamätala na dohodu , tak tá mačka nemá ústa. Už len vyslovovaním jej mena deti zdravia démona Hello = Dobrý deň, ahoj a Kitty = japonský démon a kupovaním a šírením značky bude prispievať ku deštrukcii hodnoty Stvoriteľovho diela – skrze ňu sa deti , najmä dievčatá obliekajú do oblečenia, ktoré z nich robí ” cicušky” , zajačiky by bolo veľmi nápadné a neskôr začnú nosiť aj spodné prádlo a pripravujú sa na to , aby sa stali skutočnými ” cicami”, aby sa ľahšie zaradili do priemyslu predávajúceho ľudské telo a jeho dušu. Nuž priblížil som vám trošku z toho, čo som našiel. Nehovorím, že som to hneď prijal za pravdu, ale minimálne som sa nad tým zamyslel. My sme už dávnejšie vylúčili zo šatníka našich detí i tých našich oblečenie, na ktorom by boli symboly smrti a démonov – lebky, kosti, čertíci, démoni, devilovia, a najnovšie sme ku nim pridali aj Hello Kitty, nie sme síce paranoidní, ale pre istotu, veď, čo ak je ten príbeh pravdivý a navyše je toľko krásnych symbolov života…

Zdroj : http://modlitba.sk/?p=3670#comment-903991

Nevinná hračka, nebo zákeřný démon? Polský kněz varuje před Hello Kitty

10. května  2013 v 17:00  

Hello Kitty slaví úspěchy na trhu už 40 let (ilustrační foto) - Foto:  gtoss.com

Hello Kitty slaví úspěchy na trhu už 40 let (ilustrační foto)Foto:  gtoss.com

O kočičce Hello Kitty si můžeme myslet různé věci, spojovat ji s ďáblem ale napadne asi málokoho. Jeden polský katolický kněz však před touto světově oblíbenou dětskou hračku skutečně varuje. Mluvil o ní dokonce při kázání v kostele.

Katolický kněz Andrzej Bemowski z Gdaňsku přišel na to, že ten, kdo kupuje tuto hračku svým dětem, posílá je do náruče démonů.

Varování vytiskl na letáky, které pak rozdával po městě a před kostelem. O nebezpečí Hello Kitty mluvil také během bohoslužby.

Podle Bemowského je kočička s růžovou mašlí symbolem okultismu, černé magie a uctívání Satana.

Varování polského kněze před hračkou Hello Kitty zaujalo zpravodaje Petra Vavroušku

Vložit na svůj web

Polákům, kteří chodí na jeho mše, tvrdí, že spojení s ďáblem jasně vyplývá už z názvu hračky, které prý obsahuje anglické slovo „hell“, tedy peklo.

Kočička pocházející z Japonska navíc nemá pusu, což, jak kněz říká, symbolizuje to, že děti se před hračkou-démonem nemají jak bránit.

Deník Gazeta Wyborcza poznamenává, že kněz na přímé dotazy, z jakých zdrojů čerpal, nedokázal úplně přesně odpovědět.

Vysvětlení je ale možná prosté – myšlenku, že kočička Hello Kitty je ve spojení se Satanem, před časem do světa internetu vyslal jeden satirický portál. Šlo o recesi, kterou ovšem některé katolické zpravodajské servery neodhalily a zprávu převzaly jako pravdivou.

Kočička přitahuje děti už 40 let a vydělává miliardy

Andrzej Bemowski varuje během svých kázání rodiče a jejich děti nejen před kočičkou, ale také před panenkou Barbie nebo Batmanem a schytal to od něj i koník My Little Pony.

V jednom je třeba dát gdaňskému knězi za pravdu, totiž že Hello Kitty má skutečně magickou sílu, která děti přitahuje už skoro 40 let. Objevuje se na dětském oblečení, školních potřebách i na jídle. A ročně vydělá až miliardu dolarů.

Zdroj: http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/1210577

Hello Kitty ?!
5 (100%) 1 hlas[y]

3
Leave a Reply

avatar
3 Komentáre
0 Odpovede na vlákno
0 Odbery
 
Väčšina reagoval komentár
Najhorúcejšie vlákno pre komentáre
2 Autori komentárov
KamzikMarianna L Autori posledných komentárov
  Odber  
najnovším najstaršie väčšina hlasovala
Upozorniť
Marianna L
Hosť
Marianna L

dakujem za tento clanok….ani som o tomto netusila…kupila som dcerke koselu a na nej bola tato micka…hned ten vecer som nasla Vas clanok.A poletela rovno do kosa aj dalsich par veci.Po velmi zlych skusenostiach mi Pan dal moznost dozvediet tuto pravdu.Asi aby nam nebolo viac ublizovane ako bolo…Pan Boh zaplat 😉

Kamzik
Hosť
Kamzik

Reakcia krestanov na to, ze niekto ponukol v sluzbu satanovi svoj talent (vytvorenie postavicky) mi pride na zaplakanie. Musim sa spytat: Kto je vitaz? Kto zvitazil nad na hriechom a silou zla? Kto tu ma naozajstnu moc a kto sme my? Od koho je strach? Keby aj vsetky tie pribehy o Hello Kitty boli zalozene na pravde, tak krestan ma urobit iba jednu jedinu vec: Zlomit tuto kliatbu v mene Jezisa Krista, prestat sa o prisposobovat a prisluhovat vymyslom diabla, ale prave naopak -> zmarit aktivne a nadobro jeho moc v tejto veci. Vsetko na tomto svete pri com takto… Čítaj viac »

Kamzik
Hosť
Kamzik

To ze clanky ako tento sluzia na upozornenie voci okultizmu je super – nemam nic proti tomu (kupe Hello Kitty sa aj my vdaka obdobnemu clanku vyhybame – aspon docasu, kym tento problem nebude vyrieseny). Otazka je, ci je to nazoaj vsetko co krestan Kristom povereny sirenim jeho posolstva do celeho sveta, ma za ulohu urobit. Naozaj som krekvapeny, ze nikde, nazoaj nikde na internete som nenasiel na Hello Kitty iny postoj nez len strach, u ktoreho to cele zial skoncilo a nic ine sa s tym nerobilo => neveriaci ktori duchovnu neveria su vpodstate stale nechraneni.) Ako je mozne,… Čítaj viac »