SlovakEnglishFrenchGermanItalianRussianSpanish

Ježíš Kristus žije

Sylvester Stallone kresťanom?

Sylvester Stallone kresťanom?

stallone

Slávny herec a režisér, ktorý sa zviditeľnil najmä postavami ako Rambo  a Rocky, podľa všetkého uveril v Ježiša Krista. Na svojej facebookovej stránke  to 5. augusta oznámil pastor Miguel Boris Koseleff:

 „Slávny americký herec Sylvester Stallone urobil veľmi dôležité životné  rozhodnutie. Natočil ďalší film? NIE. Odovzdal život Pánovi Ježišovi Kristovi  a pred pár dňami to oznámil verejnosti. Veľa sa však o tom nevie. Keby oznámil, že je gay, televízne relácie, všetky médiá a noviny by toho boli plné. Prečo sa táto správa o prijatí Ježiša ako Spasiteľa nedostala do novín? Lebo nezvýši rating, publicitu a je to navyše politicky nebezpečné…“

Je pravda, že v minulosti už Sylvester Stallone prejavoval určité sympatie ku kresťanskej viere. Na stránke CBN sa objavilo video, na ktorom Pat Robertson robil rozhovor so známym hercom. Debatovali o duchovnom hľadaní a kresťanských motívoch vo filme Rocky Balboa ako aj v jeho práci ako takej.

„Bol som vychovaný v kresťanskom prostredí. Učili ma viere a dostal som sa s touto vierou tak ďaleko, ako sa len dalo. Až raz, viete, jedného dňa som sa ocitol v tom takzvanom reálnom svete a spoznal som pokušenie. Akoby som zišiel z cesty a urobil som veľa zlých rozhodnutí,“ povedal Stallone. „Väčšina mojich predošlých filmov boli krváky. Boli to kreatívne výsledky mojej mladosti, keďže manželstvo sa mi nepodarilo a cítil som, ako ma zvádzajú hollywoodske pokušenia,“vysvetlil herec pre San Francisco Chronicle. V rozhovore spomenul, že pred obrátením zažíval obrovské tlaky zo sveta:„Čím viac chodím do cirkvi a čím viac sa angažujem vo viere v Ježiša a počúvam Jeho Slovo a dovoľujem mu viesť ma, tým viac cítim, že už tie tlaky na sebe nemám. Potrebujete skúsenosti a vedenie niekoho iného. Sami sa nevytrénujete. Mám pocit, že presne tak je to aj s kresťanstvom a s cirkvou: cirkev je telocvičňa duše,“ dodáva slávny akčný hrdina. Mediálne však nie je známe, že by Stallone vyhľadával konkrétnu cirkev a navštevoval ju.

Sylvester Stallone sa narodil 6. júla v roku 1946 v New Yorku, natočil viac ako 60 filmov. Do roku 2012 zarobili filmy s týmto hercom okolo 3,7 miliárd dolárov. Okrem iného preslávil box ako šport a dostal sa do Medzinárodnej boxerskej siene slávy.

Zdroje: amazingpraising.blogspot.skcnlnews.tv,  http://www.milost.sk/news/clanok/sylvester-stallone-krestanom

Sylvester Stallone kresťanom?
5 (100%) 2 hlas[y]

Leave a Reply

avatar
  Odber  
Upozorniť