SlovakEnglishFrenchGermanItalianRussianSpanish

Ježíš Kristus žije

UFO – vysvetlenie nadprirodzených javov

incubus-24335166180-230x300
Prvá kniha Mojžišova 6: 1 až 22
Boží synovia a ľudské dcéry

1  A stalo sa, keď sa začali ľudia množiť na tvári zeme, a narodily sa im dcéry,   2  že videli synovia Boží ľudské dcéry, že sú krásne, a brali si ženy zo všetkých, ktoré si volili.   3  A Hospodin riekol: Nebude sa môj Duch prieť s človekom na veky v jeho blúdení; je telo, a bude jeho dní sto dvadsať rokov.   4  V tých dňoch boli obrovia na zemi, a tiež i potom, keď vchádzali synovia Boží k ľudským dcéram a rodily im. To boli tí siláci, ktorí sú od veku mužmi povestného mena.

Predpoveď o potope

5  A Hospodin videl, že sa množí zlosť človeka na zemi, a že všetko, čokoľvek vytvoria myšlienky jeho srdca, je len zlé po všetky dni.   6  A Hospodin ľutoval, že učinil človeka na zemi, a mal bolesť vo svojom srdci.   7  A Hospodin riekol: Zahladím človeka, ktorého som stvoril, s tvári zeme, zahladím všetko od človeka až do hoväda, až do zemeplazu a až do nebeského vtáka, lebo ľutujem, že som ich učinil.   8  Ale Noach našiel milosť v očiach Hospodinových.   9  Toto sú rody Noachove: Noach bol spravedlivý muž dokonalý vo svojich pokoleniach. Noach chodil s Bohom.   10  A Noach splodil troch synov: Sema, Chama a Jafeta.   11  A zem bola porušená pred Bohom a zem bola naplnená ukrutnosťou.   12  A Bôh videl zem, a hľa, bola porušená, lebo každé telo bolo porušilo svoju cestu na zemi.   13  A Bôh riekol Noachovi: Koniec každého tela prišiel predo mňa, lebo zem je plná ukrutnosti od nich, a hľa, zkazím ich aj so zemou.   14  Učiň si koráb z dreva gófera; a spravíš koráb s priehradami a pokryješ ho zvnútra i zvonku smolou.   15  A spravíš ho na takýto spôsob: tristo lakťov bude dĺžka korábu, päťdesiat lakťov jeho šírka a tridsať lakťov jeho výška.   16  Korábu spravíš oblok, a to na lakeť a zavrieš ho, shora. A dvere korábu umiestiš na jeho boku; spravíš ho s poschodiami, so spodným, druhým a tretím poschodím.   17  A ja, hľa, uvediem potopu vôd na zem, aby som skazil každé telo, v ktorom je duch života pod nebom; všetko, čo je na zemi, zomrie.   18  A postavím svoju smluvu s tebou, a vojdeš do korábu ty i tvoji synovia i tvoja žena i ženy tvojich synov s tebou.   19  A zo všetkých zvierat, z každého tela, po dvoje uvedieš z každého do korábu, aby si ich zachoval živé so sebou; samec a samica budú.   20  Z vtáctva podľa jeho druhu, z hoviad podľa ich druhu, zo všetkých zemeplazov podľa ich druhu, po dvoje z každého vojdú k tebe, aby boly zachované živé.   21  A ty si naber z každej potraviny, ktorá sa jie, a shromaždíš to k sebe a bude to tebe aj im na pokrm.   22  A Noach učinil všetko tak, ako mu prikázal Bôh; tak učinil.

 

0230-vetrelec1-aa_sip-920-655x360-160x160homo-sapiens-habilis_op_800x776-300x291image002-160x160giant_people_2-160x160giant_humans_5-160x160jack-giant-slayer-160x160giants-under-athens1-160x160

Ohodnotiť

2
Leave a Reply

avatar
1 Komentáre
1 Odpovede na vlákno
0 Odbery
 
Väčšina reagoval komentár
Najhorúcejšie vlákno pre komentáre
2 Autori komentárov
admin2Miloš Novák Autori posledných komentárov
  Odber  
najnovším najstaršie väčšina hlasovala
Upozorniť
Miloš Novák
Hosť
Miloš Novák

Moc se mi to líbí a ptám se jestli byly ty kostry bezpečně uloženy třeba do muzea stvoření v USA?