SlovakEnglishFrenchGermanItalianRussianSpanish

Ježíš Kristus žije

Upísali sa slávni speváci diablovi?

Samotná hudba pochádza z neba, kde je oslavovanie a uctievanie pravého Boha a Vzácne meno Boha Otca, Boha Syna Ježiša i Boha Ducha Svätého.

Avšak nie hudba skomponovaná z tohto sveta.
Aké veľké nebezpečenstvo skrze túto hudbu hrozí pre fanúšikov ?!!!

FAKTY X: Upísali sa slávni speváci diablovi?

Miliardy ľudí po celom svete počúvajú ich skladby, celý hudobný priemysel sa točí okolo nich, ovplyvňujú celé generácie mladých ľudí. Čomu slávni speváci a speváčky vďačia za svoj úspech? Je to naozaj len vďaka ich speváckemu talentu a tvrdej drine alebo sa za tým skrývajú magické a okultné sily? Veľa hudobníkov sa už priznalo, že za svoj úspech vďačia diablovi, je to len slovná hračka alebo skutočnosť, o ktorej drvivá väčšina ľudí ani nevie?

Satan v hudobnom priemysle?
Eminem, Rihanna, Michael Jackson, Lady Gaga, Jay-Z, Ozzy Osbourne, Mick Jagger, Beyoncé Knowles, či legendárny Klub 27 zahŕňajúci slávnych hudobníkov, ktorí zomreli vo veku 27 rokov ako Brian Jones, Jimi Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrison, Kurt Cobain, či Amy Winehouse boli všetci títo, ale aj ďalší upísaní diablovi, ako sa to o nich čoraz častejšie hovorí? Viacerí z nich to sami priznali v rozhovoroch s novinármi, a šokovali tak celý svet. Boli ich výpovede len reklamným ťahom, aby spopularizovali svoju osobu a svoje nové albumy, alebo sa za tým skrýva skutočne zmluva s diablom?

Satanizmu podľahnú intelektuáli, umelci aj psychopati. Čo všetko urobia v mene diabla?

Celý moderný hudobný priemysel je podľa viacerých súčasných spevákov a speváčok, ale aj ďalších odborníkov spojených s hudbou riadený Iluminátmi – tajným spolkom, ktorý zámerne ovplyvňuje chod celého sveta. Drvivá väčšina najpopulárnejších spevákov a speváčok odkazuje vo svojich piesňach na satanizmus, okultizmus, či zmluvy uzatvorené priamo s diablom. Pre mnohých sa to bude zdať ako jedna veľká konšpirácia, no ak nahliadnete do zákulisia hudobného priemyslu prostredníctvo jedenásťdielneho seriálu – Odhalenie hudobného priemyslu, na hudobné klipy, v ktorých nájdete symboly na satanizmus, okultizmus, Iluminátov sa budete pozerať úplne inými očami ako doteraz.

Prečo vlastne zomreli hudobníci z Klubu 27? Vzopreli sa tomu, čomu sa zmluvne zaviazali, no už nebolo cesty späť, a preto so svojím životom radšej skončili, ako si to mnoho ich fanúšikov myslí? Možno by stačilo len pozrieť si detailne ich slávne klipy, vypočuť ich rozhovory s novinármi, ktoré obleteli svet, no ich slová média hlavného prúdu zámerne nepublikovali, a možno by ste aj sami našli pravdu o temných stránkach hudobného priemyslu, ktorý ovplyvňuje generácie ľudí.

Ozzy Osbourne – vyznávač satanizmu
Ozzy sa vôbec netají tým, že je oddaným vyznávačom satanizmu, a propaguje to vo svojich klipoch, hudobných textoch a takisto svojím nezvyčajným správaním. O jeho sympatiách k satanizmu vie celý svet, odráža sa to v jeho skladbách, ktoré sa týkajú satana a pekla. Práve Ozzy naspieval asi najviac piesní so satanistickou tematikou. Niektorí si myslia, že to robí len kvôli tomu, aby predal viacej svojich albumov, iní za tým vidia dôkaz toho, že sa upísal satanovi. Veď už aj názov jeho kapely – Black Sabbath, ktorú založil v roku 1968, je so satanizmom a okultizmom preukázateľne spojený. Albumy Black Sabbath sa predávajú po miliónoch, fanúšikovia sú na koncertoch vo vytržení.

Ľudí, ktorí páchajú zločiny v mene satana, pribúda. Aj medzi deťmi!

Keď počas jedného svojho koncertu odhryzne Ozzy netopierovi hlavu, jeho fanúšikovia, ale hlavne satanisti sú úplne nadšení. Sám Ozzy raz povedal: „My i naše publikum sme pod vplyvom pekelných síl, čo vysvetľuje náš úspech!“ Pieseň s názvom Mr. Crowley venoval Ozzy známemu britskému satanistovi a okultistovi Aleisterovi Crowleymu. Je to všetko zámer? Môže Ozzy Osbourne za svoj úspech vďačiť len svojmu speváckemu talentu alebo ak by sa neupísal diablovi, ako si o ňom myslia aj jeho bývalí fanúšikovia, tak by nebolo o ňom ani počuť? Mnoho odborníkov doteraz nevie pochopiť ani to, že Ozzy za svoj život vypil také množstvo alkoholu a užil také množstvo drog, že by to zabilo niekoľko desiatok ľudí, no on stále žije bez nejakej trvalej ujmy. Môžu ho pri živote držať temné sily, ako sa to o ňom hovorí?

Marilyn Manson – je viac ako Satan
Známy americký spevák Brian Hugh Warner, ktorý je známy pod pseudonymom Marilyn Manson viackrát o sebe prehlásil, že je viac než Satan. Jeho pseudonym je zložené z dvoch mien – americkej herečky Marilyn Monroe, ktorá má symbolizovať antikrista a Američana Charlesa Mansona jedného z najbrutálnejších vrahov na svete. Pseudonym Marilyn Manson má tak symbolizovať prepojenie dobra a zla. Je to skutočne tak?

Najväčší úspech zažil tento pre mnohých kontroverzný spevák s albumom Antichrist Superstar, ktorý vyšiel v roku 1996. A podľa mnohých jeho fanúšikov to je práve preto, že sa v tej dobe skutočne poddal Satanovi, a verejne propagoval jeho meno. Manson na svojich koncertoch začal páliť Bibliu, a svojich fanúšikov presviedčal, aby zmenili vieru v Boha a oddali sa len a len satanovi. Môže sa práve za jeho upísaným diablovi skrývať jeho spevácky úspech?

Rihanna a jej oddanosť k Bafometovi
V súčasnosti patrí táto barbadoská rodáčka k najúspešnejším speváčkam na svete. Je držiteľkou 7 cien Grammy a celosvetovo predala už viac ako 150 miliónov svojich nahrávok, čím sa stala jednou z najpredávanejších speváčok všetkých čias. Napriek svojmu úspechu je však celosvetovo obviňovaná z propagácie lesbizmu, sexuálnych zvráteností, temných síl a uctievania diabla. Takmer vo všetkých jej hudobných klipoch sú vidieť satanistické symboly, a napríklad v jej najväčšom hite Umbrella propaguje Bafometa – čo je okultná bytosť s hlavou capa a telom človeka, a patrí k symbolom satanizmu. Symbol Bafometa sa však objavuje vo viacerých jej klipoch, navyše sama Rihanna často nosí ako ozdobu hlavy capie rohy.

Kniha, ktorú vraj napísal sám Satan, vznikla v Česku

O jej náklonnosti k satanizmu už nehovoria len jej kritici, ale aj jej najbližší spolupracovníci. Tí sa pre médiami priznali, že Rihanna počas natáčania videoklipu What´s My Name chcela, aby bolo v jej prívese všetko čierne od uterákov, cez sviečky, oblečenie až po podlahu prívesu. Jej najbližšie okolie potvrdilo, že práve v tomto prívese vykonávala satanistické rituály. Čo alebo kto teda stojí za úspechom Rihanny? Je to výhradne jej talent alebo sa za všetkým skrýva sám diabol?

Ako to teda je s hudobným priemyslom? Kto vlastne určuje to, čo sa bude a nebude počúvať, kto sa stane slávnym, a kto sa ešte na začiatku svojej kariéry odpíše? Sú za slávou jednotlivých spevákov a speváčok práve vlastníci médií, ktorí ich pretláčajú za účelom masovej manipulácie, ako si to mnohí ľudia myslia? Skrýva sa za slávou vybraných hudobných interpretov viac než ich talent a tvrdá drina? Kto popové hviezdy a ich fanúšikov zámerne ovplyvňuje?

Autor: Recber

Zdroj : http://magazin.atlas.sk/spektrum/fakty-x-upisali-sa-slavni-spevaci-diablovi/855175.html

Zdroj: YouTube

 

Upísali sa slávni speváci diablovi?
5 (100%) 1 hlas[y]

Leave a Reply

avatar
  Odber  
Upozorniť